Інфузійні флакони

 • Код: 0135 50 мл
  Флакон скляний інфузійний прозорого кольору, 50 мл (Бром) (10 шт.)
  12 грн./шт - 120 грн./уп
  Закінчується 45 шт.
  Упаковка
  10 шт.
  Колір
  Прозорий
  Висота етикетки
  35 мм
  Діаметр
  45 мм
  Висота
  68 мм
 • Код: 1723 50 мл
  Пляшки скляні для інфузійних препаратів прозорі 50 мл, тип 2
  16 грн./шт - 160 грн./уп
  Закінчується 180 шт.
  Упаковка
  10 шт.
  Колір
  Прозорий
  Висота етикетки
  35 мм
  Діаметр
  45 мм
  Висота
  68 мм
 • Код: 1443 100 мл
  Пляшки скляні для інфузійних препаратів прозорі 100 мл, тип 2
  21 грн./шт - 210 грн./уп
  В наявності 556 шт.
  Упаковка
  10 шт.
  Колір
  Прозорий
  Горло
  32 мм
  Висота етикетки
  65 мм
  Діаметр
  53 мм
  Висота
  110 мм

Інфузійні флакони - Часті питання

Скільки коштують Інфузійні флакони в Магазині AmetistGlass?

Ціна на Інфузійні флакони від 12 грн. до 21 грн.

Тара зі скла використовується в медицині вже досить давно і встигла здобути величезну популярність. Конкуренцію інфузійним скляним флаконам може скласти хіба що аналогічна тара з ПЕТ, але вона підходить не у всіх випадках.

Для різних медичних рідин, інфузійних розчинів, для косметики та інших речовин в онлайн магазині AmetistGlass оптом та в роздріб можна купити недорого скляні флакони необхідного розміру.

Ми приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Низькі ціни, вигідні умови співпраці та справді великий вибір — це те, що онлайн-магазин AmetistGlass пропонує кожному клієнту.

Асортимент скляних флаконів

Величезний асортимент тари зі скла, що є в магазині AmetistGlass, дозволить кожному клієнту зробити свій вибір та вигідно купити за низькою ціною якісний товар. Інфузійні скляні флакони можуть бути представлені в різних кольорах. Але основний поділ — це вироби із прозорого або затемненого скла.

Прозорий варіант підходить для зберігання більшості інфузійних розчинів, медичних рідин, косметики. Потімні варіанти розроблені відповідно до рекомендацій світових фармацевтичних регуляторних органів, для зберігання медичних препаратів, особливо чутливих до ультрафіолетового випромінювання.

Пляшечки зі скла можна купити на сайті AmetistGlass. Вироби з каталогу мають такі властивості:

 • Виготовлені з матеріалу, що допускається для стерилізації при високих температурах. Тару можна стерилізувати як у порожньому, так і наповненому вигляді.
 • Стійкі до тривалого зберігання кислих та нейтральних медичних рідин, інфузійних розчинів.
 • Мають необмежений термін служби, оскільки скло довше за всі матеріали не зазнає руйнівних змін.
 • Реалізуються оптом та в роздріб, у різній комплектації.

Великий вибір комплектуючих аксесуарів дозволяє купити за низькими цінами варіант, який необхідний для вирішення конкретного завдання. До своєї тари ви можете підібрати коркову або гумову пробку, гейзер із металевим носиком, піпетку. Вибір залежатиме від того, як надалі будуть використані інфузійні скляні флакони — для зберігання спиртовмісних рідин, антисептичних або маслянистих засобів, сиропів, крапель та інших.

Низькі ціни та відмінна якість

Зробити замовлення та купити за низькими цінами оптом, недорого, скляні пляшечки необхідного обсягу дуже просто. Насамперед необхідно визначитися з тим, для чого вам потрібна тара. Після цього заходьте в каталог сайту та вибирайте потрібний обсяг пляшечок, кількість, комплектацію, колір. Замовити товар можна з будь-якого регіону України.

Інформація про товар, представлений в онлайн магазині AmetistGlass, у докладному вигляді викладена в кожній картці. Але якщо у вас виникнуть питання щодо характеристик тари, комплектації, якості виробів, то відповісти на них готові менеджери сайту.