Винні пляшки

 • Пляшка Bordolesse 750 ml кюве Код: 1698 750 мл
  Пляшка Bordolesse 750 ml кюве
  30 грн./шт - 750 грн./уп
  В наявності 680 шт.
  Упаковка
  25 шт.
  Колір
  Оливковий
  Висота етикетки
  159 мм
  Діаметр
  74.8 мм
  Висота
  310.5 мм

Винні пляшки - Часті питання

Скільки коштують Винні пляшки в Магазині AmetistGlass?

Ціна на Винні пляшки від 30 грн. до 30 грн.

Найпопулярніші товари у категорії Винні пляшки

ТОП популярних товарів: Пляшка Bordolesse 750 ml кюве

Які найдешевші товари у групі Винні пляшки?

ТОП недорогих товарів: Пляшка Bordolesse 750 ml кюве

Які останні НОВИНКИ у групі Винні пляшки?

Виноробство в Україні знаходиться на високому рівні і має власні традиції. В Одесі, Києві та інших містах працюють винні заводи, на яких випускається якісна продукція з українського винограду.

Крім цього виноробством займаються і пересічні громадяни, тому скляна тара оптом і в роздріб регулярно необхідна як представникам бізнесу, так і приватним особам для домашнього вина.

В інтернет магазині Ametistglass можна недорого купити нові та красиві винні пляшки. На сайті можна переглянути оптові та роздрібні ціни та спланувати майбутню покупку.

Яка потрібна тара для розливу вина

Приготування та зберігання якісного вина неможливе без використання відповідної тари. Щоб вино не окислялося і не псувалися його органолептичні показники, рекомендується для розливу використовувати скляну винну тару.

Уявіть як наповнюватимете цим сонячним напоєм нові та красиві пляшки для домашнього вина, як подасте його на стіл і пригощатимете своїх гостей.

Якщо випускаєте вино для масової реалізації, тим більше презентабельність склопляшки та привабливий зовнішній вигляд мають значення.

Купити недорого пляшки для розливу вина з корковою або бугельною пробкою в Україні, можна в нашому інтернет магазині. Для зручності клієнтів можливе замовлення оптом та в роздріб, у Києві, Одесі та інших містах.

Посуд для виноробства — це найважливіший елемент всього процесу виробництва. У якій ємності бродитиме виноматеріал, де зберігатиметься готове вино, все це позначиться на смакових якостях напою.

На нашому сайті можна вибрати якою пробкою буде закупорюватися пляшка: корковою, бугельною або із закруткою. Перелічені варіанти можна замовити та купити за оптовими цінами в магазині Ametistglass.

Бугельна пробка

Бугельні пляшки в Україні не часто використовуються для зберігання вина і можна сміливо сказати, що дарма. Серед переваг варто виділити таке:

    - Тару можна використовувати багаторазово.

    - Щільно закупорена кришка запобігає випаровуванню та окисленню вмісту та випадковому проливанню.

    - Пробку можна знімати та закривати тару скільки потрібно.

    - Дуже зручно використовувати бугельні пляшки для домашнього вина. Куплена один раз тара прослужить вам кілька років, що дуже вигідно.

Варто відзначити, що бугельна пляшка для вина виглядає особливо ефектно. Такий незвичайний зовнішній вигляд обов'язково приверне увагу до вашої продукції.

Коркова пробка

Класичний варіант закупорювання винної тари — коркова пробка має свої переваги та недоліки.

До перших можна віднести екологічність пробки, надійність і тривалість використання.

При цьому експлуатація може бути не надто зручною, коли пляшку необхідно закрити або повторно використати.

Кришка із закруткою

Винні пляшки зі скла можуть бути виконані з гвинтовим горлечком, під закрутку. Такий варіант вважається не найкращим для тривалого зберігання, але при цьому практичним та зручним, особливо для домашнього виноробства.

Відмінний товар за оптимальною ціною

Оптовим і роздрібним покупцям в Україні купити скляні пляшки для розливу вина не складе особливих труднощів. Для цього необхідно з каталогу продукції на сайті Ametistglass вибрати відповідний варіант та оформити онлайн замовлення. Якщо заплуталися в асортименті або з'явилися інші складності із замовленням скляної тари, звертайтеся за допомогою до консультантів магазину, які допоможуть з вибором, оплатою та доставкою товару.