Скляні пивні пляшки

 • Склопляшка 33CL JW (пивна пляшка 0,33 л) Код: 1439 330 мл
  Склопляшка 33CL JW (пивна пляшка 0,33 л)
  19,50 грн./шт - 975 грн./уп
  В наявності 2 361 шт.
  Упаковка
  50 шт.
  Колір
  Коричневий
  Висота етикетки
  85 мм
  Діаметр
  60 мм
  Висота
  230 мм

Скляні пивні пляшки - Часті питання

Скільки коштують Скляні пивні пляшки в Магазині AmetistGlass?

Ціна на Скляні пивні пляшки від 19,50 грн. до 19,50 грн.

Найпопулярніші товари у категорії Скляні пивні пляшки

ТОП популярних товарів: Склопляшка 33CL JW (пивна пляшка 0,33 л)

Які найдешевші товари у групі Скляні пивні пляшки?

ТОП недорогих товарів: Склопляшка 33CL JW (пивна пляшка 0,33 л)

Які останні НОВИНКИ у групі Скляні пивні пляшки?

Правильне зберігання пива — це запорука того, що напій надовго збереже свої смакові властивості. В Україні магазини пропонують великий вибір пивних пляшок: із темного та зеленого скла, із зубчастою або бугельною пробкою, оптом, в роздріб, за різною ціною та різною якістю.

Таке розмаїття цілком може поставити в глухий кут непідготовленого бровара. Тому в нашому інтернет-магазині, перш ніж купити недорого пивну тару, рекомендуємо проконсультуватися з менеджерами сайту. Таким чином ви підберете оптимальний варіант, дізнаєтеся точну ціну на придбання і незабаром розливатимете хмільний напій у зручну та практичну тару.

Як вибрати пивну пляшку

Створення крафтового пива вимагає враховувати безліч нюансів, серед яких важливим елементом є тара. Скло — це той матеріал, який добре підходить для безпечного зберігання цього напою. Скляні пляшки - це оптимальний варіант як для домашнього пивоваріння, так і для промислового виробництва.

Процес приготування пива, елю дуже відповідальний, пивовару необхідно правильно підібрати інгредієнти та дотримуватися рецептури, організувати бродіння та зберігання готового продукту. Все це допомагає створювати неповторний смак та аромат хмільного напою, а завдяки скляній тарі зберігати якості надовго.

Вибрати пивну пляшку в Україні може бути непросто. Рекомендуємо звертати увагу на такі якості:

    - Безпека. Тара для продуктів, які людина приймає в їжу, повинна бути максимально безпечна і хімічно інертна. Скло найбільш екологічний матеріал, який не змінює смакових якостей пива та інших слабоалкогольних напоїв.

    - Надійність. Скляні пляшки для пива мають бути достатньо міцними, щоб витримати транспортування та експлуатацію. Перш ніж купити ємність, звертайте увагу на її параметри, чим товщі стінки, тим більша вага.

    - Зовнішній вигляд. Від того, як залежить ваш продукт будуть залежати його продажу. Людина в першу чергу звертає на зовнішній вигляд пляшки, на етикетку і вже після неї може оцінювати смакові якості.

    - Колір скла. Класичними кольоровими рішеннями для пивної тари вважаються коричневий та зелений. Якою буде обрана тара — із темного або зеленого скла, залежить від дизайну етикетки і навіть від міцності напою.

Для домашнього пивоваріння, елю дуже зручними будуть пляшки з бугельною пробкою. Завдяки надійній фіксації до шийки, ви не втратите заглушку і можете відкривати та закривати ємність скільки потрібно.

Якщо плануєте в Україні купити недорого оптом чи в роздріб бугельні пляшки для промислового виробництва хмільного напою, то відзначимо, що в такій тарі пиво виглядає особливо ефектно та дорого.

Ціна на скляні пляшки може бути різною, залежно від використовуваної пробки, об'єму та зовнішнього вигляду. Також ціна змінюється за оптове або роздрібне замовлення.

В інтернет-магазині Ametistglass можна підібрати якісну тару зі скла, недорого. Ми пропонуємо різні рішення для будь-яких ситуацій, щоб кожен клієнт міг використовувати для зберігання пива лише найкращу тару.