Скляні пляшки для соку

 • Код: 0072 175 мл
  Склопляшка 175 МL BEBI (Джус 175 мл)
  14 грн./шт - 350 грн./уп
  Закінчується 101 шт.
  Упаковка
  25 шт.
  Колір
  Прозорий
  Висота етикетки
  80 мм
  Діаметр
  48 мм
  Висота
  143 мм

Скляні пляшки для соку - Часті питання

Скільки коштують Скляні пляшки для соку в Магазині AmetistGlass?

Ціна на Скляні пляшки для соку від 14 грн. до 14 грн.

Найпопулярніші товари у категорії Скляні пляшки для соку

ТОП популярних товарів: Склопляшка 175 МL BEBI (Джус 175 мл)

Які найдешевші товари у групі Скляні пляшки для соку?

ТОП недорогих товарів: Склопляшка 175 МL BEBI (Джус 175 мл)

Які останні НОВИНКИ у групі Скляні пляшки для соку?

Виробництво соків, фрешів, лимонадів, морсів передбачає використання свіжих фруктів, ягід та овочів. На якість отриманого напою та максимальне збереження поживних властивостей впливають технологія виробництва та те, яка використовується тара.

Купити скляні пляшки з широким горлом, які чудово підходять для консервації та розливу соків, фрешів та лимонадів можна в онлайн-магазині AmetistGlass. Замовити за низькими цінами можна як оптом, так і в роздріб.

Коли потрібна скляна тара

Соки, свіжі фреші, лимонади, морси — ці напої люблять як діти, і дорослі. Продукція зі свіжих фруктів, ягід та овочів приваблює не лише своїми смаковими якостями, але також багатим вітамінним складом та наявністю необхідних мінеральних речовин. Соки затребувані будь-якої пори року, адже спрага та бажання скуштувати смачного та корисного не мають сезонності.

Для зберігання такої продукції потрібні особливі умови, тому до вибору тари з кришкою необхідно підійти максимально відповідально. Скляні пляшки 175 мл, 0.5 і 1л за низькими цінами від виробника відмінно підходять для консервації та розливу свіжих фрешів. Якщо ви займаєтеся виробництвом напоєм і стежте за високою якістю продукції, рекомендуємо вибрати екологічні пляшечки зі скла.

Перевага скляної тари для зберігання соків

Поживні властивості соків, морсів, фрешів та лимонадів, вітамінний склад та харчова цінність залежать від кількох факторів:

 • Який продукт був використаний;
 • Чи дотримувалися технології виробництва;
 • У якій ємності транспортується та зберігається напій.

Суворе дотримання регламенту на кожному етапі гарантує високу якість продукту. Але уявіть ситуацію, коли для виробництва був обраний найякісніший продукт, всі умови за технологією дотримувалися, проте через неправильне зберігання вся продукція стала непридатною або не відповідає заявленим вимогам.

Вибір правильної тари — важливий та відповідальний етап, який складно переоцінити при виробництві соків. Рекомендуємо звернути увагу на пляшечки зі скла від виробника. До переваг експлуатації належать:

 • Безпека. Скло екологічно, його можна переробляти необмежену кількість разів.
 • Гігієнічність. Скляні пляшки 1л та інший об'єм можна мити у гарячій воді з використанням різних миючих засобів, стерилізувати. Навіть якщо тара використовувалася для молока чи соусів, її можна легко відмити.
 • Хімічна стійкість. До складу соків, фрешів, лимонадів та морсів входять продукти з високою кислотністю. У зв'язку з цим необхідно підбирати таку тару, яка буде хімічно інертна по відношенню до продуктів, що містяться в ємності.
 • Герметичність. Скляні пляшки з широким горлом можна купити одразу з підходящою кришкою. Це забезпечить необхідну герметичність та виключить попадання кисню, вологи, які псують продукт.
 • Презентабельний зовнішній вигляд. На полицях магазинів, соки, молоко, соуси, лимонади, розлиті в скло, привертають увагу і викликають довіру до якості. Таку тару можна подавати на стіл у ресторанах та домашніх гуляннях.
 • Зручність покупки. Недорого придбати скляні пляшки доступні в онлайн режимі.

В інтернет-магазині AmetistGlass можна недорого оптом та в роздріб купити від виробника пляшечки для консервації. Замовлення зробити дуже просто — відберіть товар у кошик і можете оформляти покупку.