Ми постійно працюємо над тим, щоб ви залишилися задоволені покупкою і стали нашим постійним клієнтом.

Але, все ж таки, завжди є ймовірність, що щось може піти не так.... Наприклад - ваші плани могли змінитися і замовлення стало неактуальним, якість товару не виправдала ваших очікувань, частина товарів розбилася при транспортуванні. всяке буває.

Якщо ви передумали отримувати замовлення і хочете повернути гроші - це зробити досить просто, якщо замовлення знаходиться на стадії комплектації і ще не відправлено. Ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом та попросити анулювати замовлення та повернути гроші. Це буде зроблено негайно.

Якщо замовлення знаходиться на стадії транспортування або вже доставлено на пункт видачі, але ще не вручено вам, ви також можете його скасувати. Але вам доведеться компенсувати вартість транспортних витрат на доставку замовлення. Ця сума буде утримана нами при поверненні коштів.

Якщо ви вже отримали замовлення з товаром належної якості, але воно з якихось причин перестало бути актуальним - ви все одно можете повернути його протягом 14 днів без пояснення причин. Але в цьому випадку існує обмеження - товар не повинен мати слідів використання, збережено упаковку і повинен бути документ, що підтверджує, що ви купили цей товар саме в нашому інтернет-магазині (наприклад, бланк замовлення, який ми прикладаємо до кожної посилки).

Для організації повернення у такому разі вам необхідно надіслати на наш email заяву у вільній формі. Після чого оператор зв'яжеться з вами для узгодження способу повернення посилки на наш склад. На складі замовлення приймуть із поштучним перерахунком та перевіркою на задоволення зазначених вище умов. Якщо всі формальності дотримані, вам повернуть суму за фактично прийняту назад на склад кількість товару за мінусом транспортних витрат, пов'язаних з доставкою замовлення. Строк повернення становить до 10 днів з моменту отримання відповідної заяви.

Якщо в отриманому замовленні вами виявлено невідповідність асортименту товару щодо замовленого - вам необхідно не пізніше 3 днів з моменту отримання замовлення надіслати на нашу електронну пошту претензію у вільній формі із зазначенням: дати, номера замовлення та суті невідповідності. До замовлення будь ласка, прикріпіть фото- та/або відео-матеріали, що підтверджують факт пересортування. Протягом доби після отримання вашого листа з вами зв'яжеться оператор для узгодження подальших дій щодо якнайшвидшого вирішення проблеми.

Якщо замовлення прибуло до вас пошкодженим, вам необхідно відразу зафіксувати факт псування/бою/втрати товарів та скласти рекламаційний Акт у присутності співробітників транспортної компанії. Бланки таких Актів повинні бути надані вам в офісі транспортної компанії, де ви отримуєте замовлення, або мати кур'єр, який його доставив. В Акті фіксується сам факт псування вантажу із зазначенням характеру пошкоджень та кількості та вартості зіпсованого товару. Акт обов'язково має містити прізвище та підпис представника транспортної компанії, який прийняв претензію. Копію Акту необхідно надіслати на наш email, після чого з вами зв'яжеться оператор для узгодження способу компенсації зіпсованого/втраченого товару.

При цьому просимо обов'язково мати на увазі, що претензії до якості транспортування приймаються лише у момент отримання замовлення. Ви обов'язково повинні розкрити та перевірити вміст замовлення на предмет збереження у присутності представника транспортної компанії. Якщо ви з якихось причин не зробили цього - претензії щодо псування/бою/втрати товарів внаслідок неякісного транспортування не приймаються. При цьому ми маємо право відмовити вам у будь-якій компенсації, оскільки неможливо достовірно встановити факт, що псування товарів відбулося саме з вини транспортної компанії.

Також хочемо звернути вашу увагу, що крихкість є невід'ємною властивістю такого матеріалу, як скло. Ми дуже ретельно упаковуємо кожне замовлення, проте ризик псування/бою при транспортуванні виробів зі скла у будь-якому випадку значно вищий, ніж в інших груп товарів. Переконливо просимо вас мати на увазі і адекватно реагувати у разі виникнення подібних проблем уникаючи зайвого стресу.